Naše produkty

MAGIC LEAVES

Objevte prací prostředek lehký jako pírko, který udělá vaše praní ještě pohodlnější. Jeden ve vodě rozpustný ubrousek zajišťuje hloubkovou čistotu a zářivé barvy, a to i při nízkých teplotách. Ultra lehký a kompaktní formát, který je lehce přenosný, lehce skladovatelný, minimalizuje užití obalových materiálů* a uhlíkovou stopu.

*srovnání s běžným tekutým pracím prostředkem v plastové lahvi se srovnatelným množstvím pracích dávek.

Odstranění skvrn

Dr. Beckmann nabízí perfektní řešení pro jakoukoliv skvrnu, a to díky svým na míru šitým složením. Protože žádné dvě skvrny nejsou stejné.

Péče o prádlo

Značka Dr. Beckmann nabízí produkty péče o prádlo, které jsou specialisty ve své kategorii. Vše pro zářivé, svěží a bezchybně čisté prádlo.

Čištění spotřebičů

Speciální produkty na čištění spotřebičů Dr. Beckmann odstraňují zaschlou špínu, vodní kámen a nepříjemné pachy.

Čištění povrchů

Každý druh povrchů vyžaduje speciální péči i přípravky. Čističe povrchů Dr. Beckmann čistí citlivé povrchy efektivně a přitom šetrně.

Často kladené dotazy (FAQ)

Kolik existuje druhů skvrn?

Skvrny lze rozdělit do 4 hlavních kategorií:

  • mastné skvrny (např. kuchyňské oleje, smetana)
  • skvrny na bázi bílkovin (např. krev, mléko)
  • vybělitelné skvrny (např. ovocné šťávy, káva, červené víno, čaj atd.),
  • pigmentové skvrny (např. inkoust, vodové barvy, rtěnky, maziva, zemina atd.)

Dále existují i komplexnější skvrny jako je rez a takzvané kombinované skvrny, které jsou kombinací výše zmíněných.

Jak mohu zachránit obarvené prádlo?

Pokud nepoužíváte Ubrousky na zachycení barev a nečistot, je potřeba prádlo před praním vždy roztřídit podle barev. Pokud se však i tak stane nehoda, může pomoci Dr. Beckmann Odbarvovač pro omylem obarvené prádlo. Díky unikátním složkám obnovuje původní barvy odstraněním nechtěného obarvení. Doporučujeme pečlivě dodržet návod k použití.

Proč moje pračka zapáchá?

Někdy se stává, že nezapáchá pouze vaše pračka, ale také čerstvě vyprané prádlo. Zápach v pračce vzniká díky častému praní na nízké teploty. Vlhkost vytváří vhodné podmínky pro množení mikroorganismů, které nízká teplota vody nezničí. Při pravidelném používání Hygienického čističe myčky od Dr. Beckmann zůstane vaše pračka hygienicky čistá a zabráníte tak vzniku nepříjemného zápachu. Vaše prádlo tak bude vždy čisté a svěží.

Nemůžu se zbavit pachů z mého oblečení. Co mám dělat?

Každodenní pachy, jako je pot, tuk, nikotin a moč, často ulpívají na vláknech oděvu, a to i po několika praních. Vzhledem k houževnatosti nepříjemných pachů je nelze vždy zcela odstranit standardními pracími prostředky. Díky Odstraňovači zápachu od Dr. Beckmann už nemají nepříjemné pachy žádnou šanci! Jeho patentované složky efektivně a spolehlivě eliminují nepříjemné pachy a zároveň zajišťují rychlou neutralizaci nových pachů během nošení.